Volejte na +420 227 023 233

O nás

Naše cesta

VISon Through EXperience

Vize díky zkušenostem

Vistex Medical s.r.o. je společnost s téměř dvacetiletou historií, bohatou na zkušenosti, s progresivním nárůstem aktivit, služeb a především portfolia výrobků. V kvalitním rozsáhlém specializovaném sortimentu, který nemá v České republice obdoby,  spočívá silná výchozí pozice pro neustálý nárůst obchodních aktivit. Od roku 2012 jsme samostatnou plně českou firmou s největším skladem specializovaného zdravotnického materiálu v ČR - zrekonstruovaným a zmodernizovaným pro režim správné distribuční praxe zdravotnických prostředků.

 

Stěžejním oborem naší činnosti je sterilizace zdravotnických prostředků a dodávky zboží pro tento zdravotnický obor, který je nezbytný pro každou nemocnici, pro každou kliniku i soukromou ordinaci. K této základní skupině výrobků jsme postupem času přidali ostatní zdravotnický materiál, především osobní ochranné pomůcky v době „covidové“. Na počátku jsme byli jedním z těch, kdo pomohl saturovat situaci s osobními ochrannými pomůckami a nyní Jsme připraveni zásobovat i ta největší zdravotnická zařízení.

 

Zakládáme si na odbornosti, přinášíme zajímavé novinky, sledujeme moderní trendy a investujeme do dalšího růstu, abychom neztratili krok s vyspělou Evropou a byli tak stále atraktivním partnerem pro své klienty.